Zakázková výroba

Zameriavame sa  na výrobu nábytku do bytov, rodinných domov,
ale i na zakazkovú výrobu nábytku pre komerčné priestory.

Kuchynské linky

Rozumieme individuálnym požiadavkám, ktoré sériovo vyrábané kuchyne nenaplnia. Preto pracujeme so širokou škálou materiálov a vzorov. Všetky návrhy sú projektované v 3D na základe konzultácií a požiadaviek zákazníka.

Vstavane skrine a šatníky

Vstavane skrine sú navrhované individuálne sú vyrábané presne pre danú miestnosť, do ktorej sa inštalujú. To znamená, že nie sme obmedzení typizovanými rozmermi nábytku, vďaka čomu vieme priniesť riešenie aj pre atypické miestnosti.

Dvere a zárubne

Trendom modernej doby je zaujať niečím iným, nevšedným. Ku každému interiéru patria aj kvalitné a pekné dvere. Navrhneme a vyrobíme dvere, vrátane zárubní a kovania. Veríme, že všetky dvere by mali byť na mieru vašim predstavám a možnostiam. Preto ponúkame široké spektrum modelov.

Drobný nábytok

Nenašli ste hľadaný nábytok v ponuke alebo si želáte vyrobiť niečo podľa vašich predstáv? Napíšte nám! Radi vám s výberom a návrhom pomôžeme!

Kancelársky nábytok

Vyrobíme ideálne pracovisko pre vás a vašich zamestnancov. Vytvorime unikátnu kancelariu presne podľa vašich požiadavkov.

Umělý kámen – Solid Surface

Vyrobíme pre Vás z umelého kameňa – solid surface monolitické pracovné desky, umyvadlá a interierové doplňky roznych tvarov. Umelý kameň tvarujeme pomocou nahrievacej pece a membránového lisu ADAMIK Combiformer Plus.

Vyrábame z týchto materiálov

DTD materiál
DTD materiál
Dýhovaný materiál
Dýhovaný materiál
Masiv
Pracovné desky
Dekorativné materiály
Kovanie
Kvalitné spracovanie
Kvalitné spracovanie
Krátke termíny dodania
Krátke termíny dodania
Zamerani zdarma
Zamerani zdarma
Top